Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Strážné - TJ Lánov 4 : 1 ( 0:0 )

V posledním zápase sezony ,hraném na krásném terénu , už  nešlo na podobě konečné tabulky nic změnit. Ale přesto zápas s Lánovem je vždy trochu prestižní.

První půle byla rychlá a zvlášť hosté předváděli běhavý fotbal s rychlým měněním míst ,což naše hráče dost zaskočilo. I tak se ale do první jasné šance dostal Píďa, ale nedal. Hra byla vyrovnaná, ale branky nepadaly.

Ve druhé části ,po chybě hostujícího brankáře jsme šli do vedení a pak už jsme utkání ovládli. Druhou branku dal pěknou střelou opět Zaremba  a třetí přidal z nestandartně zahrané penalty Plechy. Pak hosté snížil hlavičkou Teichmana ,ale branka Voříška vítězství potvrdila.

Zakončili jsme skvostné jaro jako druhý klub Okr.přeboru. Pánové díky.

 

P.Grégr

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

poděkování

Tomáš Navrátil,24. 6. 2013 17:51

Vlastně Vy máte i velkou zásluhu na našem prvním místě a postupu. Facka od Vás přišla naštěstí včas, mužstvo se z ní dokonale vzpamatovalo a poté udělalo uctyhodnou seri devíti vítězství v řadě. Co by nám bylo platné, kdyby jsme s Vámi získali tři body a pak třeba klopýtli až v půlce jara a dostávali se z toho dva, tři zápasy. Takže díky a v nové sezoně hodně úspěchů. Snad se na přes rok zase nepotkáme ....