Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Strážné - Volanov 2 : 1 ( 2 : 0 )

         Ve středečním odloženém utkání jsme narazili tentokrát na mužstvo z opačného konce tabulky,než tomu bylo v minulých zápasech. Ale právě zápasy s teoreticky slabším soupeřem bývají pro nás problém. Tentokrát to však,alespoň v první půlhodině , vypadalo,že to zvládnem bez potíží.

V 10.minutě se z trestného kopu krásně trefil Plechy a soupeř se dostával za polovinu jen sporadicky ,hráli jsme opravdu dobře.V 19.min.doklepával Zaremba do prázdné branky a zdálo se , že odevzdaní hosté odjedou s debaklem.

Jenže.... přestali jsme běhat,začali sólovat,každý chtěl dát gól ,přestalo se dařit a hra se už do poločasu vyrovnala.Volanovští i ve druhé půli, svoji zlepšenou hrou, přece jenom ukázali,že  o body mají zájem. Pak po špatné přihrávce na levé straně unikal hostující útočník a Mireček jeho úprk těsně za půlící čarou nekompromisně ukončil.Následovala druhá žlutá a šli jsme do doseti. A 25 minut strachování se o výsledek. Hosté si ale moc šancí ,i při optické převaze,nevypracovali a nádherná střela pod "víko" těsně před koncem , už jen korigovala výsledek.

Opět jsme se přesvědčili,že podcenit se nedá v této soutěži nikdo a proměňovat tutové šance prostě musíš, jinak přijde trest.Tentokrát to dobře dopadlo a bez ztráty kytičky jedeme dál.

Bohužel jsme přišli o zraněného Píďu a vyloučeného Míru A. No v sobotu nás zase moc nebude.....  

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář