Trápení pokračuje : Havex - Lánov 1 : 3

Už před zápasem bylo jasné,že opět budeme jen horkotěžko lepit sestavu-přístup některých hráčů je neuvěřitelný-a tak když v 7.minutě odstoupil pro zranění  Tomáš G.,musel na hřiště trenér a chvíli na to jsme poprvé inkasovali.I přes herní bídu,která nás teď provází,jsme byli lepším mužstvem a jen neskutečná nemohoucnost nám zabránila hned v první půlhodině skore otočit. Místo toho přišla  minela Lukáše v brance a do kabin se šlo za stavu 0 : 2.

V druhé půli jsme trochu přeskupili řady a tlak skutečně sílil.Bylo jen otázkou času ,kdy se vstřelenou brankou dostaneme  do hry.Jenže další hrubá chyba  na brankové čáře a o zápasu bylo rozhodnuto.V 30.minutě pak už Miloš D. jenom kosmeticky upravoval na 1 : 3.

Prohráli jsme zaslouženě,protože prostě nedáme gól ani z těch nejvyloženějších šancí (dneska 2krát Píďa a Ondra a jednou Dandy) a dostáváme šíleně laciné.Ale právě o tom je fotbal.

Stále se tak moc neděje,stále hrajeme o střed tabulky,ale už je to blíž dolu než nahoru a sestupovat se bude možná už z 12.místa.Tak pojdme se rychle dát dohromady a už v neděli vyhrajem.

A díky Robovi za pomoc,bez něj v devíti-nevím,nevím.