Trutnov C : FK Strážné 5 : 2 ( 3 : 2 )

Už od prvních minut se dalo ,podle naší zmatené hry tušit, že dnes to nebude úplně náš den. Rychlí a hlavně důrazní domácí dělali naší, snad nesoustředěné ,snad vystrašené obraně velké problémy. Špatná rozehrávka a bezkontaktní bránění dovolilo trutnovskému Kuldovi, aby začal vyučování. Jednoduché obejití krajního obránce , centr a 1 : 0. Po pěkné akci střídajícího(už  v 15.min) Kalenského jsme srovnali ,ale nadále špatně bránili.Po snadném průniku domácích , hasil ve vápně Čurdys za cenu pok.kopu. 2 : 1. Zdálo se , že po individuální akci Voříška ,když srovnal na 2 : 2, to bude naše mužstvo ,které bude mít psychicky navrch,ale ve 45.min. se dostali trutnovští zdarma k rohovému kopu a Kulda hlavou zavěsil. 3 : 2

Druhá půle ukázala ,že bez dobře zorganizované obrany nemůžeš uspět. Po špatně zahraném trestném kopu šlo šest hráčů soupeře do naší odkryté obrany a při naší dnešní smůle ,útočník domácích míč špatně trefil,ten ale vymetl Ríšovi všechny pavouky - 4 : 2 a bylo hotovo. Střelecky disponovaný Kulda pak znovu hlavou po rohu nebráněn ukončil naše trápení .  V Horňáku jsme neměli po matném výkonu šanci. Tak příští týden v derby...