21. 4. 2009

Úpice ,,B" - FK HAVEX Strážné  1 : 4

Sestava : Fesl - Drinka,Čurda,Brádler"C",Skrbek - Jiřička,Spáčil(4.Růžička),Grégr,Pfeifer(70.Vraštil) - Faist(46.Absolon),Danihelka

Branky : Grégr 2, Danihelka, Jiřička

Zápas nezačal zrovna nejlépe, ve třetí minutě se nešťastně zranil Standa Spáčil a byl odvezen do trutnovské nemocnice ( přetržené vazy v koleně). Na mužstvu to zanechalo malou nervozitu, ale po několika minnutách se kluci oklepali a měli zápas pod kontrolou. Poločas jsme vyhráli 1:0 brankou Danihelky.

Druhý poločas jsme, hned na začátku, přidali druhou branku a prakticky bylo o zápase rozhodnuto. Rozhodčí nařídil penaltu pro domácí, kterou náš gólman bravůrně chytil. Chvíli na to jsme zvýšili na 3:0. Rozhodčí nařídil druhou penaltu, kterou domácí proměnili. Před koncem utkání jsme přidali ještě jeden gól a  jednoznačně vyhráli zápas 4 : 1. Za předvedenou hru bych chtěl našim hráčům poděkovat. ,,Ozdobou'' utkání byly výroky rozhodčího proti našim hráčům ( 2x penalta,2x žlutá karta,2x červená karta), nevím proč to dělal už dávno při rozhodnutém zápase( č.k. v 78. a 88.min.). Pak se diví, že mu všichni nadávají.