Vítězná - FK Strážné 2 : 0 ( 1 : 0 )

Velká marodka , malé hřiště a samozřejmě soupeř vedoucí současnou tabulku, to nebyly právě důvody ,které by nás opravňovaly k velkému optimismu, že bychom si mohli odvést nějaké body.Od prvních minut nám domácí předváděli na čem je založen jejich letošní úspěšný podzim : dlouhé nakopávané balony a bezkonkurenční důraz po celém hřišti , jak jednoduché ! Ale pro naše jemné "mechaniky" smrtící kombinace. A když první branku, po nešťastné teči našich beků, jsme dostali už v 16.minutě nevypadalo to dobře .O fotbal se v žádném případě nejednalo, domácí ale šli nekompromisně za třemi body. Bez kombinací a bez šancí na obou stranách dospěla trma vrma do poločasu. Obraz hry se ale ani pak nezměnil , jen když zbytečnou reakcí a druhé žluté šel pod sprchy M.Koldys, tlak domácích narůstal. Jenže všechno mohlo být jinak - za vápnem vystřelil T.Grégr a jen tyč zachránila v 80.minutě domácí od vyrovnání.Asi bychom to do penalt dokopali. Nedáš - dostaneš platilo i tentokrát. Z protiútoku kopali domácí roh a šikovný Andrle ,nikým nehlídán, z první rozhodl s konečnou platností - 2 : 0. Druhá nastřelená tyč T.Grégra už by, i v případě úspěchu, nic na rozdělení bodů nezměnila.

Domácí vyhráli určitě zaslouženě ,s naším ustrašeným výkonem nemůžeme na takovém hřišťátku uspět. A mydlit to budou určitě i příští týden Buky.