Vítězná - FK Strážné 2 : 2 (0 : 2)pen.0 : 2

Už od prvních okamžiků bylo zřejmé, že Vítězná nehraje v dobré formě a že bychom tu měli uspět. A tak to i vypadalo až do 82.minuty. Domácí hráli jen dlouhé ,nakopávané balony ,které byly naší snadnou kořistí a pokud malé hřiště dovolilo, poměrně dobře jsme kombinovali a získávali převahu . Tu jsme vyjádřili i dvěma  brankami, když nejméně další tři šance jsme neproměnili. Přesto po chybě obrany mohli domácí skórovat a jen tyč nás zachránila od pohromy. Mělo to být varování , že na tak malém "place" může padnout gól během sekund .

Po jednoznačném vedení a průběhu prvního poločasu ,jsme tomu ale nechtěli věřit. Jenže z kabin přece jenom přišlo více nabuzené mužstvo Vítězné, které  asi hrálo zápas roku, trochu jiný rozhodčí čekající na první příležitost změnit průběh utkání a naše nesoustředěnost. A tak přísná penalta dala domácím šanci. Blížil se konec a vypadalo to , že to Vítězná nedokáže , ale málo vídaná chyba našeho brankáře stanovila konečný výsledek . 2 : 2. Při penaltách nám alespoň ten jeden bod Zajíc vrátil.