Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vítězná - FK Strážné

13. 6. 2010

 

 

Vítězná - FK Strážné

4 - 0

 

Do Pilníkova kde hraje své domácí utkání aspirant postupu do 1.B třídy mužstvo Vítězné jsme přijeli plni optimismu.Náš záměr byl jasný. Po vítězství nad Bílou Třemešnou a Kocbeří jsme chtěli potrápit i mužstvo Vítězné.Bohužel jsme zápas nezvládli, tentokrát hlavně po taktické stránce a neproměňováním jasných brankových příležitostí. Je potřeba , ale jasně říci , že soupeř byl po celé utkání lepším mužstvem a vítězství si jednoznačně zasloužil, i když samotný průběh hry nebyl až tak jednoznačný jak napovídá výsledek 4 - 0.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a zpočátku měli i více ze hry, ale hra do útoku bez zabespečené obrany se nám vymstila po špatně zahraném autovém vhazování a soupeř z rychlého protiútoku na jeden dotek šel do vedení 1 - 0. Po té jsme si opět vytvořili několik možností jak utkání zdramatizovat, ale bohužel jsme skvělému brankaři domácích nedali gól ani z vyložené šance když T. Grégr byl sám před brankařem Vachkem.Proto následoval trest kdy si brankař Fesl srazil poskakující míč na vlastní tyč a od ní se odrazil k útočníkovi domácích a ten k údivu svému i nás ostatních poslal míč do odkryté branky a  domácí  šli do vedení 2 - 0.

Ve druhém poločase se hra příliš nezměnila ale domácí drželi otěže utkání jasně ve své moci a ukázali nám proč jsou stále ve hře o postup. Ale i přesto jsme si vytvořili několik slibných gólových příležitostí, které jsme ale nevyužili.Proto po jedné z naších hrubých chyb v obraně postupoval hráč Vítězné sám na brankaře Fesla a tomu již nezbylo nic jiného než li ho faulovat a z následně nařízeného pokutového kopu se domácí ujali vedení 3 -  0. Utkání se poté již jen dohrávalo a nic na tom již nezměnilo ani několik šancí na zdramatizování utkání z naší strany.Na závěr utkání přidali hráči Vítězné ještě v nastaveném čase  čtvrtý gól a tím udělali tečku za nedělním utkání v Pilníkově.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář