Vítězná - TJ Strážné 3 : 2 (1 : 1)

Jen velká dálka a snaha už "to" mít za sebou , nás donutila,že jsme souhlasili,aby se utkání na takovém bahně odehrálo. Bylo jasné , že o fotbal nepůjde. A nakopávaná není náš šálek čaje.

Navíc jsme už ve 20.vteřině nabídli domácím vedení , když po malé domů se Feckovi nepodařil odkop a bylo to 1 : 0. Nic se nedělo , času bylo dost a na takovém hřišti padá branek hodně. Byli jsme jasně lepší a minimálně čtyři tutovky jsme neproměnili , až po pěkné akci Harvy konečně srovnal.Vše se zdálo jasné - v druhé půli něco dáme a jedeme domů.

Jenže , když jsme se opravdu díky Voříškovi dostali do vedení , začaly nám docházet síly a bahno na naší polovině hřiště jen pomáhalo nastávajícímu tlaku domácích.Ti se jednoduše nakopávanými míči dostávali před naší bránu a  tam už si lehkonohý Robek věděl rady. I tak jsme se dostali do šancí , ale když ani Vořech nedal do prázdné , nemohli jsme uspět.

Domácí po zlepšeném druhém poločase získali  všechny body , což by se vzhledem k vývoji zápasu mohlo zdát příliš kruté , ale bez proměňování alespoň třetiny jasných šancí to nepůjde. Protentokrát opravdu škoda , když už jsme byli tak zas...ný od bláta , zasloužili jsme si minimálně bod.