Volanov - FK Strážné 1 : 4 ( 1 :1 )

Jen asi patnáct minut  to mohlo vypadat ,že o body to bude velká bitva. To se totiž domácím povedl rychlý protiútok , nestačili jsme se včas vrátit a po přízemním centru se domácí ujali vedení. Ale to bylo na dlouho vše ,co předvedli. Stále více jsme přebírali iniciativu ,začali se víc pohybovat a dostávat se i do šancí. Ale vyrovnat se podařilo až v závěru poločasu, když J.Plecháč  pěkně zatočil asi pátý rohový kop a náš nejmenší hráč J.Balcar zakončil hlavou.

Do druhé půle jsme vstoupil velmi aktivně a zvlášť naše útočná dvojice působila domácím velké problémy. Už v 8.minutě krásná akce po pravé straně a L.Kouřil i když nadvakrát , nás poslal do vedení. Od toho okamžiku už bylo na hřišti jen jedno mužstvo , domácí přestali klást odpor a velmi dobrý výkon našeho týmu gradoval. Jedna hezčí akce než druhá a ani góly na sebe nenechaly čekat . Kouřil hlavou a znovu aktivní Balcar pak zvýšili na 4 : 1.

Jednoznačné vítězství a potvrzení klidného středu tabulky ,to byl sobotní účet. Na marodce už jsou "jen " tři dlouhodobě zranění a tak při sestavování soupisky to už není takový horor.